Toptan Poşet

Toptan Poşet

Posted by baskılı poşet | Ocak 23, 2017 | Poşet

Ticaret yapan bir işletme de genelde en sık tüketilen ve en yoğun alım yapılan ürünlerin başında gelir poşetler. Toptan poşet alımıda işyerleri, mağazalar, marketler ve tüm çeşitli firmalar için çok önemlidir. Toptan poşet için ülkemizde bir çok firma olsa da genelde yoğun olarak İstanbul diğer illere göre öndedir.

Neden Toptan Poşet Kullanmalısınız?

Ambalaj ve matbaa sektöründe bilinen bir doğru vardır ki toptan alımlar her zaman daha avantajlıdır. Poşet üretiminde de daima toptan talep edilmesi durumunda fiyatlar daha avantajlı olmaktadır. Adet sayısı az olan alımlarda daima bizim firmamız dahil tüm firmaların fiyatları yukarı doğru çıkmaktadır. Bunun nedenlerinden bazıları şunlarla özetleyebilir. Öncelikle kalıp çıkarılması nedeni ile az adet için yapılan üretimlerde tonlarca adet alımlar için yapılan kalıp aynı olmaktadır. Ciddi tonajda alım yapan bir işletmede aynı fiyatı öderken kalıp için 10 Kg baskılı poşet alanda aynı kalıp bedelini ödemektedir. Buna sevkiyat da eklenebilir, makina baskı düzenide eklenebilir. Poşet fabrikaları genelde az sayıda poşet üretimi yapmakta geri planda kalmaktadır. 100 kilo poşet üretiminin arasında 10 kilogram poşet için makina seri üretim düzeni tekrar başa alınmaktadır. Buda üretici firmayı zorlamaktadır.

Toptan poşette fiyat farkı

Sizlerde poşet alımlarınızı daha uygun fiyatlar karşınıza çıkmasını istiyorsanız mutlaka kilogram sayınızı yükseltmelisiniz. Yine de net fiyatlar için uzmanlarımızla son bir görüşme yapmanız da fayda olacaktır. Sizlerde farkedeceksiniz ki toptan talebinizde ciddi oranda diyebileceğiniz fiyat farkı olduğu göreceksiniz. Bazı firmalar aynı fiyat avantajı ile 10 kilo baskılı poşet ürettiğini iddia edebilir ancak bu çok fazla gerçeği yansıtmamaktadır.

Toptan Poşet Alımalarından Teslimat

Posetsiparisi.com olarak toptan poşet alımlarınızda istanbul içi firmalara kapıya kadar gelende kendi araçlarımızla ve kendi personellerimiz ile teslim edilmektedir. İstanbul dışından gelen siparişlerde ise anlaşmalı kargo sevkiyat çözüm ortaklarımız ile yine adresinize, işyerinize kadar teslim edilmektedir. Toptan baskılı poşet ürünleriniz genelde en uzak bölgeye bile en geç 7 iş günü içinde ulaştırılmaktadır. Hemen bizlere toptan poşet için iletişim bölümünden ulaşabilirisiniz.

Blog Comments

Daha önce bir çok kez sizden baskılı poşet siparişi verdim bir kez bile sorun yaşamadım. Daha önce başka poşet firması ile çalışıyordum baskı kalitelerinde sorunlar yaşıyordum ama size geçince çok şükür düzeldi. Teşekkür ederim

Yorum Yazın

*Tüm gerekli alanları doldurunuz

Diğer Poşet Yazıları

Posted by 1001010 | Nisan 5, 2023
022e5b8e9e993c3e79f93bf7a8c0a841
Posted by 1001010 | Nisan 5, 2023
022e5b8e9e993c3e79f93bf7a8c0a841
poşet imalatı
Posted by mwposetsiparis | Ekim 1, 2019
Poşet tüketiminiz yoğunsa ve yıl bazında ciddi bir kullanım yapıyorsanız poşet imalatı ile giderlerinizi minimuma indirebilirsiniz. Firmamız istediğiniz tüm özelliklerde poşet üretimi yapmakta ve Türkiye’nin her neresinde olursanız olun adresinize...