Poşette Kalite Nasıl Anlaşılır

Poşette Kalite Nasıl Anlaşılır

Posted by baskılı poşet | Ekim 11, 2016 | Poşet

Her üründe bir kalite değeri olduğu gibi poşetlerde de belirli kalite değerleri vardır. Bunlar bir çok adımda anlatmak gerekmektedir. En önemli kalemlerden biri tabiki kullanılam üretim malzemelerinin kanserojen içerik barındırmamasıdır. Bunlar dışında baskıda kullanılan makinelerin kaliteside tabiki önemlidir.

Çevre dostu poşet kullanımı günümüz 2016 yılı baz alındığında giderek artmaktadır. Firmamız bünyesinde üretilen poşetler kalite değerleri bakımından standartlara uygun ve sağlık yönünden kanserojen madde içermeyen ürünlerdir. Saplı, el geçmeli, atlet model poşetler en çok tercih edilen türlerdir. Naylon poşetler dışında kağıt, karton poşetlerde giderek artan bir kullanıcı sayısına ulaşmıştır. Karton ve kağıt poşetleri genellikle parfümeri ve tekstil sektöründe görmek daha mümkündür.

İncelik mi? Adet mi? Kalite mi?

Tabiki her esnaf yada firma sahibi ilk olarak adet sayısını düşünmektedir. Ancak adet sayısının artması ile genelde bir çok baskılı poşet firması gramajın düşmesi ile poşet kalitesini de düşürmektedir. Poşet kalitesinin ve dayanıklılığının olması için belirli standartlarda gramaja sahip olması gerekmektedir. Poşet üretimi yaptırmak istediğiniz firmadan öncelikle gramajı hakkında detaylı bilgi almanız gerekmektedir.

Poşetlerde Dijital Baskı Kaliteyi Düşürür mü?

Poşetlerde firmaların tercihi üzerine genellikle o işletmenin logosu işlenmektedir. Bunda da kimi poşet siparişi veren kalitesinin düşeceğini düşünmektedir. Oysa ki baskılı poşetlerde baskıdan kaynaklı hiç bir şekilde kalite düşmez. Poşetler hakkında yinede daha fazla detay öğrenmek ve üretimi ve baskısı hakkında bilgi almak isterseniz uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

 

 

Yorum Yazın

*Tüm gerekli alanları doldurunuz

Diğer Poşet Yazıları

Posted by 1001010 | Nisan 5, 2023
022e5b8e9e993c3e79f93bf7a8c0a841
Posted by 1001010 | Nisan 5, 2023
022e5b8e9e993c3e79f93bf7a8c0a841
poşet imalatı
Posted by mwposetsiparis | Ekim 1, 2019
Poşet tüketiminiz yoğunsa ve yıl bazında ciddi bir kullanım yapıyorsanız poşet imalatı ile giderlerinizi minimuma indirebilirsiniz. Firmamız istediğiniz tüm özelliklerde poşet üretimi yapmakta ve Türkiye’nin her neresinde olursanız olun adresinize...