Poşet İmalatı

Poşet İmalatı

Posted by baskılı poşet | Ekim 1, 2019 | Poşet
poşet imalatı

Poşet tüketiminiz yoğunsa ve yıl bazında ciddi bir kullanım yapıyorsanız poşet imalatı ile giderlerinizi minimuma indirebilirsiniz. Firmamız istediğiniz tüm özelliklerde poşet üretimi yapmakta ve Türkiye’nin her neresinde olursanız olun adresinize teslim göndermektedir. Marketler için atlet ve hılı poşet imalatları, mağazalar için el geçmeli poşet, yumuşak saplı poşet ve takviyeli poşet imalatları başta olmak üzere tüm poşet ve ambalaj ürünlerde imalatımız bulunmaktadır.

Toptan Mağaza Poşeti İmalatı

Poşet imalatı içerisinde firmamıza ulaşan en yoğun talepler genelde mağazacılık sektöründendir. Mağazalar da genelde 3-4 farklı modelde yoğun poşet tüketimi bulunmaktadır. Farklı boylar (ufak boy, orta boy, büyük boy), farklı modeller ve en iyi klişe tasarımları ile tüm mağazalarımıza en iyi ürünleri sunuyoruz. Mağaza poşeti için her ne kadar bir çok firma ciddi kilogramda alım yapsada çok daha az miktarda imalat yaptırmak isteyenlere de firmamıza özel çözümler bulunmaktadır. Lütfen mağaza poşeti toptan alımları için fiyatlar dahil tüm özellikler hakkında detaylı bilgi için firma uzmanlarımızla görüşünüz.

Market Toptan Poşet İmalat

Mağazalar dan sonra en fazla talep de market işletmelerinden bizlere ulaşmaktadır. Hışır poşet ürünleri, atlet poşet ürün gruplarının yoğun tüketildiği marketlerde hem baskılı poşet hemde baskısız poşet imalatı yapıyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya başta olmak üzere ülkemizin tüm illerinden, ilçelerinden ve semtlerinden talep almaktayız. Poşet fabrikamızda imalatı yapılan ürünler en ekonomik fiyatlarla sizlere ulaşır. Yıl sonunda ciddi poşet gider kaleminizi minimuma indirmek için imalattan kendi firmanıza özel toptan poşet sizlerde yaptırabilirsiniz. Market poşeti için tüm ölçülerde, 1.sınıf ve 2.sınıf isteğinize özel hammadde kullanımı ile üretim sağlıyoruz.

Poşet imalatı ve en uygun toptan poşet fiyatları için bize ulaşın

10KG ve Üstü Poşet İmalatı

Poşet imalatı için makinalarda seri baskı çalışabilmesi için minimum 10kg üstünde alım yapmanız gerekmektedir. 10kg poşet altındaki alımlarda üretim şansı oldukça azdır. Hazır baskısız ürünlerde ancak poşet alımı yapabilirsiniz yada hazır baskılı poşetlerde ürün talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız sadece mağaza ve marketlere poşet üretmemektedir. Sanayi alanında kullanılan poşetler, eczanelerde bullanılan poşetler, online alışveriş siteleri için özel poşetler dahil olmak üzere bir çok sektöre çözüm sunuyoruz.

Yorum Yazın

*Tüm gerekli alanları doldurunuz

Diğer Poşet Yazıları

Posted by 1001010 | Nisan 5, 2023
022e5b8e9e993c3e79f93bf7a8c0a841
Posted by 1001010 | Nisan 5, 2023
022e5b8e9e993c3e79f93bf7a8c0a841
Posted by mwposetsiparis | Ekim 16, 2017
Edremit semtinde baskılı poşet yaptıracak firma arıyor ve bulamıyorsanız Baskılı Poşet Edremit siparişleriniz için bize hemen ulaşın! Baskılı poşet üretim tesisi her semtte maalesef bulmak çok kolay degildir. Genelde bir çok ilde ajanslar tarafından poşetler aracılık yapılıp getirilmektedir. Bu...