Market Poşeti

 

Perakendecilik sektörünün en önde geleni kuşkusuz ki marketlerdi. Market poşeti ihtiyacı bakkaldan tutunda süpermarketlere kadar olmazsa olmazlardandır. Poşetin yoğun olarak tüketildiği bu sektörde bir çok farklı tipte market poşetleri kullanılmaktadır.

Marketler hangi poşet tipleri kullanmaktadır?

Marketlerde yazımızın girişinde bahsettiğimiz gibi birden çok türde poşet tercih edilmektedir. Hışır diye tabir ettiğimiz poşetler genelde zayıf, ağır olmayan ve aynı zamanda kesici, delici olmayan ürün grupları için tercih edilen ve genelde baskısız kullanılan dayanıksız ve en ince grupta yer alan poşetlerdir. Atlet poşetler ise daha dayanıklı ve rahat bir şekilde baskı uygulanabilen poşet çeşitleridir. Daha fazla dayanıklılık gücü olan atlet poşetler marketlerde daha fazla ürün grubunun taşımasında kullanılmaktadır.

Marketler için neden baskılı poşet kullanmalıyım?

Marketler genelde bölgesel olarak belirli bir mahalle veya semtte hizmet verdiğinden dolayı, bulunduğu semtte daha fazla tanınırlık ve gün içinde markanızın bir çok defa defa müşterilerinizin semt içinde dikkati çekmesini sağlamaktadır. Elden ele dolaşan market poşeti, marketinizin kurumsal logosu ile gün boyu bir çok sokakta ücretsiz reklam ve tanıtım olanağını size sağlamaktadır. Ayrıca zaten mecburi olarak poşet satın alacağınızı düşünürsek, en baştan baskılı olarak üretim isteminiz size daha avantajlı olacaktır.

Market Poşeti fiyatları ne kadardır?

Web sitemiz üst menüsünde market poşeti fiyatları ile ilgili bölümden tüm poşet grubuna ait fiyatlarımızı bulabilirsiniz. Market poşetlerinde birim fiyat dışında alacağınız kilogram durumuna ve baskı talebinize göre fiyatlar değişmektedir. Dilerseniz iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimizle görüşerek size özel fiyat teklifi vermesini talep edebilirsiniz.

İlgili aramalar : market poşeti, market poşeti fiyatları, market poşeti baskılı, baskılı market poşeti, en uygun market poşeti, en ucuz market poşeti, en kaliteli market poşetleri, baskılı market poşetleri, market poşeti firmaları