Baskılı Poşet

İmalatçı poşet firması olarak Türkiye’nin baskılı poşet üretimi ve dağıtımının çoğunu yüklenmiş bulunmaktayız. Tamamen kendi bünyemizde kendi fabrikalarımızda üretilen poşetler için görüntü ve baskı kalitesi en yüksek cihazlarla baskılı poşet üretmekteyiz.

Baskılı poşet uzun yıllardır ülkemizde tercih edilsede ticaret hacminin çok yükseldiği son yıllarda firmaların, işletmelerin aynı zamanda reklam ve tanıtım görevini de üstlenmiş bulunmaktadır. Baskılı poşetlerin kullanımı son 10 yılda %100’ün üzerinde bir talep artışı ile karşı karşıyadır.

Taha ambalaj olarak baskılı poşet modellerimiz bir çok farklı sektörde tercih edilmektedir. Marketler, Kırtasiyeler, Mağazalar, Şirketler yoğun olarak baskılı poşet tercihinde bulunmaktadır. Perakende sektöründe el geçmeli baskılı poşet modelleri ile müşterileriniz firmanızın reklamını doğal yollarla yapmış olmaktadır. Baskılı poşet üretimini Türkiye’de bir çok firma yapsa da sektörde bir çok sorun yaşanabilmektedir.

Baskılı Poşet Üretim hataları nelerdir?

Dijital Baskılı poşet siparişlerinizde firma tercihinize göre belirli sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibi sıralanabilir.

  • Baskılı poşet üretiminde kullanılan plastik gramajının düşük olması nedeni ile çabuk kopma ve parçalanma
  • Güneş ışığı mukavemetine dayanıksız poşet hammaddesi nedeni ile çabuk solma
  • Kalitesiz hammadde tercih edilmesi nedeni ile renk solmaları
  • Tasarım yönünden yetersiz firmalarda kurumsal kimliğinize zarar veren tasarım hataları

Taha ambalaj kendi fabrikalarında üretilen poşetler yıllardır bir çok sektörde yüzlerce firma, işetme tarafından kullanılmaktadır. Hata payı çok düşük olan baskılı poşet ürün gruplarımızda amacımız en yüksek kalitedeki poşetleri en uygun ekonomik koşullarla sektöre sunmaktadır.

Baskılı Poşetler için Siparişi Nasıl Verebilirim?

Firmamız Taha Ambalaj’dan baskılı poşet siparişleriniz için iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz gerekmektedir. Kurumsal logo yada baskılı poşet üzerinde bulunması gereken tasarımınızı ekibimize ulaştırmanız doğrultusunda hemen üretim aşamasına geçilecektir. Tasarımı hali hazırda olmayan işletmeler için firmamız bünyesinde grafikerler eşliğinde size özel kurumsal tasarım çalışması yapılmaktadır.

Baskılı Poşet Teslimatı hangi İlleri Kapsamaktadır?

Taha Ambalaj olarak Poşet teslimatını Türkiye’nin tüm illeri ve ilçelerinde gerçekleştirmekteyiz. İstanbul içi kendi araçlarımız ile genelde teslimat gerçekleşiyor olsa da diğer illerde anlaşmalı çözüm ortaklarımızla teslimat yapmaktayız. Kısacası Taha Ambalaj olarak Türkiye’de Baskılı poşet ulaştırmadığımız nokta bulunmamaktadır.

Sitemizde dönem dönem çeşitli kampanyalar düzenlenmektedir. Bu kampanyaları sizde takip poşetlerini daha ucuza getirin. Kampanya duyurularımız ana sayfamızın üst bandında gösterilmektedir. Dileyen işletmeler ihtiyacı kadar sipariş verebileceği gibi dileyen işletmeler ise toptan poşet siparişi verebilirler. Fiyatlarda web sitemiz içerisinde yayınlığı gibidir. Yine de sorularınız olursa bizlerle iletişime geçmeyi lütfen ihmal etmeyin.

 

İlgili Aramalar : baskılı poşet, baskılı poşet firması, baskılı poşet sipariş, en iyi baskılı poşetler, baskılı poşet firmaları, türkiye baskılı poşetçisi, en kaliteli baskılı poşetler, baskı poşetim, en uygun baskılı poşet