Baskılı Atlet Poşet

Baskılı Atlet Poşet

Ülkemizde neredeyse en çok tüketimi bulunan poşet çeşidinden biri Baskılı Atlet Poşet modelidir. Neredeyse her market için tercih sebebidir. Türkiye genelinde tüm marketlerde 2 yoğunluk tip çeşidi ile kullanılmaktadır. Firmamız taha ambalajın kurulduğu tarihten itibaren Türkiye’nin her il ve ilçesine gönderdiği poşet türlerindendir.

Atlet Poşet Yoğunluk ve Çeşitleri Nelerdir?

Atlet poşetler iki tipte üretilmektedir. Alçak Yoğunluklu Polietilen modeli olan Baskılı L.D.P.E. denilen çeşidi ile yine Yüksek Yoğunluklu Polietilen Baskılı H.D.P.E. çeşidi bulunmaktadır. Bu iki atlet poşet modelinde aradaki fark yoğunluğundan kaynaklanmaktadır. Alçak yoğunluklu poşet modeli 2016 yılı itibari ile ve son yıllarda daha az tercih edilmektedir. Sebebi ise daha kalın ve ağırlığının fazla olması diyebiliriz. Buda doğal olarak gramajda daha az poşet adedine tekamül etmesidir.  Yüksek yoğunluklu Polietilen poşet ise kiloya oranla daha fazla poşet adedi demektir. Buda poşet talebinde bulunanlar için daha avantajlı olduğundan tercih sebebidir. Ancak tabiki daha ince olması, daha dayanıksız olmasını yanında getirmektedir.

 

Baskılı Atlet Poşet Fiyatları Ne kadardır?

Firmamızda kendi fabrikalarımızda üretilen baskılı atlet poşeti fiyatı kilogram başına 6 TL den satışa sunulmaktadır. Fiyatları ve ürün görselerini sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. Baskılı atlet poşeti fiyatları toptan poşet alımlarında geçerlidir. Tüm ülke genelinde her noktaya satışımız mevcuttur. Baskı ve tasarım firmamızda bulunan uzmanlarımız tarafından yapılabilmektedir.

Nasıl baskılı atlet poşeti siparişi verebilirim?

Sitemiz içeriğinde sipariş numaralarımız mevcuttur. Hemen bize bu numaralardan ulaşıp siparişinizi verebilirsiniz. ödemeyi havale yöntemi ve kapıda ödeme ayrıcalığı ile yapabilirsiniz.